Jesteśmy wrocławską firmą zajmującą się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Nasza firma istnieje od 2009 roku i od tego czasu przechodząc szereg zmian, skupiliśmy się głównie na sprzedaży hurtowej. Jako bezpośredni importer, jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe ceny w Polsce, przy zachowaniu najlepszej jakości. Obecnie zaopatrujemy szereg znanych hurtowni w Polsce jak i za granicą (m.in Czechy, Niemcy, Słowacja, Włochy).

Skupiamy się głównie na imporcie i handlu zamiennikami tuszy bezgłowicowych, takich firm jak Brother, Canon, Epson, Lexmark. Jednak dzięki dobrej współpracy z największymi hurtowniami, dla naszych Klientów możemy zdobyć praktycznie każdy model tuszy oraz tonerów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, staramy się być ciągle "na czasie", oferując na bieżąco najnowsze modele rynkowe zamienników. Informujemy o tym w dziale "Nowości".

Naszym produktom zaufało już setki Klientów - tych dużych, średnich jak i małych, ponieważ dla nas ważny jest każdy Klient. Ciągle oferujemy liczne promocje cenowe, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze atrakcyjna.

Nasze produkty posiadają pełną 12 miesięczną gwarancję. Zachęcamy do współpracy hurtowej, z której wynikają korzystne rabaty, odroczone terminy płatności.

ZAPRASZAMY
Zespół Oryginalex Wrocław


2018-08-06 09:43:07